logo

 

 

- Weryfikacja wiarygodności kontrahenta  
Sprawdzanie stanu majątkowego, polega na dokładnej i profesjonalnej ocenie możliwości finansowych kontrahenta m.in. poprzez sprawdzenie w KRD (Krajowy Rejestr Długów) i rejestrze zastawów, ustalenie stanu aktywów i pasywów firmy. Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie, a środki wykorzystywane do ustalenia majątku są odpowiednio dobierane po rozmowie z klientem.


- Badanie przeszłości firmy
W większości przypadków w sytuacji gdy prowadzimy własny biznes na każdym kroku stykamy się z innymi firmami, z którymi współpracujemy i powierzamy im swoje zaufanie. W tej sytuacji zanim zaczniemy wspólne interesy warto sprawdzić, z kim wiążemy przyszłość własnej firmy. Proponujemy profesjonalny i dokładny przegląd oraz analizę informacji o firmie, z dotychczasowego przebiegu jej działalności, badanie finansowej przeszłości na podstawie wiarygodnych źródeł.

 

- Zbieranie opinii o kontrahencie
Informacje, jakie możemy zebrać o potencjalnym Państwa kontrahencie lub wspólniku, pozwolą Państwu w maksymalnym stopniu zredukować podjęcie niewłaściwej decyzji na temat współpracy, a co za tym idzie zminimalizować ryzyko poniesienia znacznych strat materialnych.

 

- Badanie aktualnej sytuacji prawnej podmiotów gospodarczych

Jeżeli myślą Państwo o przeprowadzeniu ważnej dla firmy transakcji za każdym razem warto sprawdzić dokładnie czy potencjalny kontrahent nie posiada jakichś uchybień w kwestii prawnej. Nasza firma zobowiązuje się do profesjonalnego i bardzo rzetelnego sprawdzenia sytuacji prawnej zarówno na podstawie wywiadu jak i w miejscu siedziby firmy oraz wypisów z wszelkich potrzebnych urzędów.


- Ujawnianie majątku ukrytego podmiotów gospodarczych
 Czasami w momentach gdy podejmujemy ważne decyzje dotyczące kontrahentów warto  wiedzieć więcej niż to co widać na papierach firmowych. Właśnie na takie sytuacje przygotowaliśmy dla Państwa tę usługę. Na Państwa życzenie wszelkimi możliwymi i dostępnymi środkami zdobędziemy  informacje które pomogą Państwu w podjęciu decyzji biznesowych. Przeanalizujemy wszelkiego rodzaju darowizny, przepisywanie majątku na członków rodziny oraz dokładnie przyjrzymy się transakcjom realizowanym przez wskazaną osobę lub podmiot gospodarczy

 

Powrót do oferty

Autor: Irmina Sadecka 2010