logo

 

- Ujawnianie nieuzasadnionych zwolnień lekarskich
Długotrwałe zwolnienia lekarskie. Zmora każdej firmy.  
Jeśli wzbudza to Państwa podejrzenia proponujemy usługę weryfikacji wiarygodności zwolnień lekarskich dostarczanych przez pracowników. Sprawdzimy dokładnie „chorego” pracownika. Przeprowadzimy obserwację i wywiad zakończone złożeniem dokładnego raportu, potwierdzającego co pracownik robił na zwolnieniu lekarskim.

 

- Wyszukiwanie i sprawdzanie informacji na temat obecnych i przyszłych pracowników
Jeżeli posiadają Państwo firmę i dokonują rekrutacji, szczególnie na stanowiska kluczowe w firmie warto zdobyć dodatkowe informacje, o których czasami pracownicy milczą po to by dostać wymarzoną pracę. Nasza oferta polega na tym , że na Państwa życzenie dokonamy szczegółowego sprawdzenia każdego wskazanego przez Państwa potencjalnego pracownika. Dostarczymy informacje o przebiegu kariery zawodowej, porozmawiamy osobiście z byłymi pracodawcami, zweryfikujemy wykształcenie oraz przeprowadzimy wywiad środowiskowy.

 

- Analiza przeszłości zawodowej  
W przypadku, gdy mają Państwo wątpliwości, co do kompetencji zawodowych pracownika lub przyszłego pracownika, lub jego wykształcenia, prześledzimy jego przeszłość zawodową i sprawdzimy wiarygodność dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe.

 

Powrót do oferty

Autor: Irmina Sadecka 2010