logo

 

 

- Ocena wiarygodności składanych dokumentów

Wykonujemy czynności potwierdzenia lub zaprzeczenia oryginalności dokumentów. W czasach obecnych są one bardzo często podstawą otrzymania zatrudnienia lub dokonania transakcji finansowych lub personalnych. W celu zminimalizowania ryzyka , podjęcia decyzji na podstawie dokumentów, które budzą Państwa wątpliwości, zweryfikujemy ich autentyczność.

 

- Kompletowanie informacji i zbieranie dowodów, dotyczących bezprawnego wykorzystywania nazw handlowych i znaków handlowych w działalności gospodarczej

Jak powszechnie wiadomo znaki i nazwy handlowe są towarem, a ich używanie objęte ochroną. Jednak nie wszyscy „przedsiębiorcy” stosują się do przyjętych zasad. Stąd taka ilość „podróbek”, która nas zalewa. Podrobienie towaru i jego metki, kradzież nazwy dobrej marki z chęci zysku odbijają się na zysku osób prowadzących oryginalne firmy i pogarszaniu opinii o marce przez nieświadomych konsumentów. W celu zapobieżenia takim procederom zbierzemy dla Państwa wszelkie informacje o tego typu oszustach, celem wykorzystania ich w ew. procesie sądowym.

 

 

Powrót do oferty

Autor: Irmina Sadecka 2010