logo

 

- sprawy rozwodowe
W tej trudnej sytuacji życiowej detektyw ustali Państwu adresy zameldowania lub miejsca pobytu osób, z którymi przebywa w nieformalnym związku Państwa partner, dostarczy dane osób, z którymi utrzymuje kontakty towarzyskie i zawodowe, sprawdzi jakie są jego przyzwyczajenia i ewentualne nałogi, gdzie bywa i czym się zajmuje w każdej godzinie dnia i nocy. W przypadku rozwodu bardzo ważną część sprawy stanowią dowody w postaci dokumentów, zdjęć i nagrań audio-video. W tej sytuacji zadanie detektywa będzie polegało na sprawnym i dokładnym, a zarazem dyskretnym skompletowaniu dokumentacji niezbędnej do wynegocjowania godziwych warunków rozwodu

 

- sprawy alimentacyjne
W przypadku, gdy konieczne jest ustalenie miejsca zamieszkania lub pobytu danej osoby, albo niezbędne jest ustalenie czy i gdzie dana osoba wykonuje pracę zarobkową, wykonamy szereg czynności i zdobędziemy dla Państwa niezbędne informacje.

 

- sprawy majątkowe i spadkowe
Usługa ta jest skierowana do osób którzy potrzebują ustalić w celach np. spadkowych miejsce zamieszkania osoby, która jest stroną w takim postępowaniu. Wystarczy , że wskażą Państwo osobę a my zajmiemy się resztą. Dostarczymy pełne dane i adres miejsca zamieszkania.

 

Powrót do oferty

Autor: Irmina Sadecka 2010